НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підтримка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Соя >> Устя


Оригінатор - Інститут землеробства УААН.

 

Реєстрація 

Сорт внесений у Реєстр сортів рослин України в 2002 році. Виведений методом індивідуального добору з гібрида від схрещування сортів Білосніжка х Жемчужна.

 

Господарська і біологічна характеристика 

Висота рослин 70-75 см, прикріплення нижніх бобів 10-13 см. Суцвіття – багатоквіткова китиця, на квітконосі 9-14 фіолетових квіток. Боби грубоволокнисті, опушені, з 2-3 насінинами.

 

Апробаційні властивості 

Належить до маньчжурського підвиду, апробаційної групи – сордіда. Підсім’ядольне коліно фіолетове. Стебло з прямим закінченням, коричневе з рудим опушенням. Листки трійчасті, широко яйцевидні, цільнокрайні, із загостреним кінчиком. Облиствленість хороша. Насіння овальне, жовте, рубчик коричневий, середній, овальний. Маса 1000 насінин 155-160 г.

 

Якість зерна

Скоростиглий, в умовах Київської області достигає за 102-104 дні. Стійкий проти ураження найпоширенішими хворобами, а також проти понижених температур у період цвітіння та плодоутворення. В насінні міститься 41-42% протеїну та 19-20% олії.

 

У конкурсному сортовипробуванні дослідного господарства «Чабани» (1998-2000 р.р.) отримано врожайність 2,5 т/га. У виробничих дослідах с/г підприємства «Інтерагро-Сквира» Сквирського р-ну Київської області в 2001 р. – 2,7 т/га. Стійкий проти вилягання, не схилений до розтріскування бобів.

 

Рекомендується для вирощування в основних посівах лісостепових районів України. Завдяки скоростиглості, використовуватись як попередник для озимих культур.

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua