НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Протруйники >> Юнта® Квадро


ПРИЗНАЧЕННЯ 

Новий системний 4-компонентний протруйник комбінованої дії проти шкідників та проти збудників захворювань

 

Юнта® Квадро — новий інсекто-фунгіцидний протруйник, який захищає від широкого комплексу насіневої, ґрунтової та аерогенної інфекцій та комплексу ґрунтових та наземних шкідників. Цьому препарату притаманні стимулююча дія на проростаючі рослини та рострегулюючий еффект. Інсектицидна складова Юнта® Квадро накопичується як в кореневій зоні (дає здатність контролювати ґрунтових шкідників), так і в надземній частині (дає здатність контролювати наземних шкідників). Юнта® Квадро виявляє рострегулюючу дію на молоді рослини як в період проростання, так і на початку росту наземної частини. Завдяки цим здібностям Юнта® Квадро є ідеальним у вирішенні проблем з захистом рослин при використанні No-Till технологій, та знижує кількість ґрунтових шкідників під наступні просапні культури.

 

ДІЮЧА РЕЧОВИНА

клотіанідин 166 г/л, імідаклоприд 166 г/л, протіоконазол 33,3 г/л, тебуконазол 6,7 г/л

 

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА

текучий кончентрат суспензії

 

СПЕКТР ДІЇ

ПШЕНИЦЯ озима - 1,5–1,6 л/т

Спектр дії: летюча та тверда сажки, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібний турун, совка, блішки, дротяники.

 

ЯЧМІНЬ озимий - 1,5–1,6 л/т

Спектр дії: летюча, кам’яна сажки, чорна (несправжня) сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібний турун, совка, блішки, дротяники.

 

ОСОБЛИВОСТІ ПРОТРУЙНИКА

Препарату притаманна властивість зниження впливу абіотичних факторів: посуха, перезволоження, вплив перепадів температур. Також Юнта® Квадро властива стимуляція обміну речовин у рослині за рахунок комбінації Клотіаніадіну, Імідаклоприду та їх кількості.

 

ЗБЕРІГАННЯ ПРОТРУЄНОГО НАСІННЯ

Протруєне насіння повинне зберігатися в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні і висіватися, по можливості, безпосередньо після протруювання. Оброблене препаратом насіння може зберігатися понад рік, але його схожість і енергія проростання будуть залежати від умов зберігання. Запаси протруєного насіння, що готувалися до сезону, перед посівом повинні бути перевірені на схожість.

 

УПАКОВКА

5 л

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua