НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Гербіциди >> Трефлан 480 ЕС к.е.


Селективний ґрунтовий гербіцид для захисту просапних, технічних та овочевих культур від однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів

 

Головні переваги препарату 

Тривалий захисний період (10-12 тижнів)  

Ефективний у нестабільних кліматичних умовах  

Нефітотоксичний для культури

 

Механізм дії 

ТРЕФЛАН 480 - гербіцид контактної дії, містить тріфлуралін. Трифлуралін впливає на меристиматичний ріст коренів та інгібує проростання рослин чутливих видів бур’янів.

 

Норми витрати та строки застосування

Культура

Норма витрати, л/га

соя, рицина, соняшник

2,0-5,0

ріпак

1,5-2,0

льон-довгунець

1,6-2,0

томати, капуста (розсадні)

2,0-3,0

томати (безрозсадні)

1,0-1,2

часник

2,0-3,0

цибуля (насіннєва)

3,0-4,0

баклажани, перець

1,8

огірки

0,9-1,2

люцерна

3,0

кавуни

1,2-1,6

інші культури

див. етикетку

 

Строки виходу людей на оброблені площі для виконання механізованих робіт – 15 днів, ручних робіт – не регламентуються. Термін очікування з моменту останньої обробки до збору врожаю – не регламентується. Максимальна кратність обробок за сезон – 1

 

Хімічна характеристика 

 

Вміст діючої речовини 

тріфлуралін, 480 г/л

 

Хімічна группа 

Динітроаніліни

 

Препаративна форма 

Концентрат емульсії

 

Сумісність 

 При необхідності, препарат можна змішувати з іншими засобами захисту та регуляторами росту рослин, рідкими добривами у відповідності зі вказаними на етикетці рекомендаціями. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів, рекомендується перевірити їх фізичну змішуванність в малій ємкості. Дотримуйтесь регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів суміші.

 

Клас токсичності 

Класифікація ВООЗ: IІІ (малотоксичний)

 

Рекомендації до застосування 

Для досягнення найбільшої ефективності препарату, після його внесення необхідно якомога раніше (на протязі 4-х годин після внесення) заробити в грунт на глибину 6-8 см за допомогою культиватора або борони. Робоча швидкість агрегату: 6-10 км/год. Найкраще провести цей прийом у двох поперечних напрямках. Якісна заробка препарату в грунт уповільнює процес розкладання препарату під дією світла, і таким чином, продовжує період захисної дії препарату. На ефективність препарату впливає якість викононання робіт з передпосівного обробітку грунту. Мілкогрудкувата структура грунту дає можливість утворити щільніший захисний екран з препарату. Ефективність препарату не залежить від вологості грунту. Нижчі з рекомендованих норм використовувати на легких грунтах, вищі – на тяжких. Препарат не діє на рослини бур’янів, що проросли. Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +5 до +25оС. Запобігайте застосуванню препарату одзразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку.

 

Норма витрати робочого розчину 

Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га. Для досягнення максимальної ефективності, препарат необхідно наносити рівномірно на поверхню грунту застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

 

Умови зберігання препарату 

Зберігати у сухому, прохолодному, добре вентильованому приміщенні в оригінальній упаковці. Запобігати надмірного охолодження або нагрівання. Зберігати окремо від продуктів харчування, води, кормових продуктів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Зберігати при температурі не нижче -5C та не вище +25°С. Гарантійний строк зберігання: 3 роки в герметичній упаковці виробника. Не допускати дітей до місця зберігання препарату.

 

Упаковка 

20 л.

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua