НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Гербіциди >> Тітус® Екстра 75 в.г.


Новий двохкомпонентний післясходовий гербіцид для вдосконаленого контролю однорічних та багаторічних злакових та основних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи на зерно та силос

 

- Потужна та прискорена дія на бур’яни завдяки збалансованому вмісту та синергізму двох діючих речовин

- Вдосконалений контроль пирію повзучого, курячого проса, видів мишіїв, щириць, осоту рожевого та інших дводольних бур’янів

- Гнучкість у застосуванні (від 2 до 7 листків культури) та відмінна селективність

 

Діюча речовина: нікосульфурон – 750 г/кг, римсульфурон – 250 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Упаковка: пластмасова банка 250 г

 

Механізм дії

Нікосульфурон та римсульфурон належать до класу сульфонілсечовин, є високо селективними по відношенню до кукурудзи, володіють системною дією та швидко проникають у рослини бур’янів.

Після обробки римсульфурон та нікосульфурон поглинаються переважно листками та на протязі кількох годин переміщуються по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів та коріння). Препарат зупиняє ріст та розвиток бур’янів за рахунок блокування ферменту ацетолактатсинтази, необхідного для синтезу незамінних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину.

Внаслідок цього припиняється ріст та розвиток чутливих видів бур’янів, видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 3-10 днів у вигляді припинення росту, почервоніння, хлорозу та некрозу листків.

Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов).

 

Взаємодоповнюючий механізм впливу нікосульфурону та римсульфурону

Римсульфурон більш ліпофільний, ніж нікосульфурон, відповідно легше проникає через восковий наліт в листкову пластинку

 

Нікосульфурон більш гідрофільний, ніж римсульфурон, що призводить до швидшого переміщення через флоему до місця дії

 

Параметр

Нікосульфурон

Римсульфурон

Розчинність у воді (ppm) при pH5

3500

135

Коефіцієнт розчинення (Kow) при pH5

0.44

1.94

 

Потужна та прискорена дія

Новий рівень біологічної ефективності Тітус® Екстра 75 в.г. досягається за рахунок взаємного підсилення та синергізму двох діючих речовин. Завдяки відмінностям у швидкості поглинання, здатності до рухливості та різній швидкості розкладу в рослинах бур’янів – досягається ефект синергетичної дії, що призводить до покращеної дії проти комплексу бур’янів.

 

Вдосконалений контроль

Поєднання та синергізм двох високоактивних д.р. розширює перелік контрольованих бур’янів (види гірчаків, нетреби, ін), пригнічує види осотів, та, що найголовніше, призводить до посиленого контролю основних злакових бур’янів, таких як види мишію, проса посівного, плоскухи звичайної та ін, які постійно засмічують посіви кукурудзи і є досить проблемними з точки зору контролю. Саме цього потребує господарство, яке спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, має значні площі посіву, фокусується на післясходовому захисті, і де переважає злаковий тип забур’янення посівів, що накладається на посушливі погодні умови та запізнення з часом внесення.

 

Селективність та строки внесення

Тітус® Екстра – високоселективний щодо більшості сортів та гібридів кукурудзи. Селективність базується на здатності рослин кукурудзи швидко метаболізувати та інактивувати діючі речовини гербіциду Тітус® Екстра. Препарат рекомендується застосовувати в стадії від 2-х до 7-ми листків кукурудзи, що вирощується на зерно та силос.

Висока селективність Тітус® Екстра забезпечує:

- гнучкість у часі обробки, знижує залежність від погодних умов, та оптимізує використання техніки для внесення;

- безпеку та відсутність пошкодження культури в широкому діапазоні температур та фаз розвитку;

- розкриття потенціалу врожайності кукурудзи.

Розширене вікно застосування повністю відповідає потребам як раннього, так і пізнього захисту кукурудзи.

 

Безпека в сівозміні

Тітус® Екстра – екологічно безпечний препарат.

Завдяки швидкому розпаду та оптимально підібраній кількості діючих речовин, що потрапляють на оброблений гектар, Тітус® Екстра безпечний для наступних культур та не має обмежень в сівозміні.

 

Спектр дії препарату

 

Чутливі однорічні та багаторічні злакові бур’яни: Плоскуха звичайна, Пирій повзучий, Мишій, види, Пажитниця багатоквіткова, Просо посівне, Китник мишачохвостий, Пальчатка кровоспиняюча, Вівсюг звичайний, Тимофіївка, види, Гумай (з насіння та ризомів), Сорго двохколірне, Падалиця зернових

 

Чутливі двосім’ядольні бур’яни: Гірчиця, види, Галінсога, види, Сухоребрик лікарський, Жовтозілля звичайне, Жовтець, види, Жабрій звичайний, Гірчак розлогий, Гірчак почечуйний, Щириця, види, Міагрум пронизанолистий, Грицики звичайні, Талабан польовий, Редька дика, Рутка лікарська, Соняшник, падалиця, Ріпак, падалиця, Зірочник середній, Щавель, види, Канатник Теофраста, Морква дика, Калачики, види, Підмаренник чіпкий, Кропива , види, Мак дикий, Віка посівна, Кульбаба лікарська, Кучерявець Софії, Чистець, види, Нетреба, види, Череда, види

 

Середньочутливі двосім’ядольні бур’яни: Осот рожевий, Амброзія, види, Берізка чорнильна, Дурман звичайний, Гірчак березковидний,  Ромашка, види, Переліска однорічна

 

Малочутливі та стійкі бур’яни: Паслін чорний, Лобода біла, Берізка польова, Осот жовтий (польовий), Лутига, види, Хвощ польовий, Молочай, види, Гірчак земноводний, Спориш звичайний, Кохія вінична

 

Рекомендації до застосування Тітус® Екстра

Норма витрати Тітус® Екстра залежить від видового складу, рівня засмічення, стадії розвитку бур’янів, погодних умов та становить 40-50 г/га + ПАР Тренд® 90 200-400 мл/га.

- 40-45 г/га – однорічні злакові та дводольні види бур’янів

- 45-50 г/га – однорічні та багаторічні види бур’янів (злакові та дводольні)

- Завжди додавайте ПАР Тренд® 90 200-300 мл/га з розрахунку не менше 0,1 % концентрації.

- В разі посушливих умов рекомендується збільшити норму ПАР Тренд® 90 до 300 мл/га або використовувати разом з Кодасайд 1,5-2,0 л/га.

- Важливим є повне рівномірне зволоження листової поверхні бур’янів. У випадку сильної забур’яненості використовуйте максимальну норму гербіциду (50 г/га) та збільшену норму виливу робочого розчину (300 л/га).

Норма виливу робочого розчину – 200-400 л/га.

Більшість бур’янів найбільш чутливі на ранніх стадіях розвитку.

Бур’ян

Норма внесення, г/га

Прилипач

Фаза розвитку бур’яну

Пирій повзучий, гумай

45-50

ПАР Тренд® 90 0,2 – 0,3 л/га (мін. 0,1% концентрація) або Кодасайд 1,5 - 2,0 л/га

20-25 см (3 і > листків)

Півняче просо, мишій види

40

Від 2-х листків до початку кущення

Пальчатка, види

45-50

Кущення – початок стеблування

Просо волосисте

45-50

Макс. 3 листки

Дводольні бур’яни (див. перелік видів)

40-50

2-6 листків

Лобода біла, паслін чорний

40 + партнер

2-6 листків

Осот жовтий, види берізки, молочаю

40 + партнер

розетка, початок формування пагону

 

Бур’яни

Тітус® Екстра 40-50 г/га + партнер

Фаза розвитку культури

Види лободи, гірчаків, амброзії полинолистої

Хармоні® 10 г/га

3-5 листків

Види лободи, гірчаків, осотів, амброзії, березки, падалиця соняшнику (особливо після технологій ExpressSun® та Clearfield®)

Естерон® 0,3-0,5 л/га,

Діанат® або Банвел® 4С 0,2-0,5 л/га,

Діален® Супер 0,4-0,6 л/га

3-5 листків

Види лободи, пасльону, амброзії

Пріма® 0,4-0,6 л/га

3-7 листків

Попередження повторного забур’янення злаковими видами бур’янів

Примекстра® Голд 2,0 л/га,

Примекстра® TZ Голд 2,0 л/га,

3-5 листків

Завдяки широкому спектру дії та високій ефективності Тітус® Екстра, потреба в гербіцидах-партнерах для контролю злакових бур’янів відсутня.

 

Сумісність і суміші

Тітус® Екстра має високотехнологічну формуляцію, виготовлений у формі водорозчинних гранул, які не пилять, не замерзають, не кристалізуються та добре розчиняються у воді. Послідовність додавання компонентів в робочий розчин: заповнити бак на водою; потім додати Тітус® Екстра; продовжувати доливати воду, потім інші препарати (в разі використання) або добрива, мікродобрива, стимулятори росту. Останнім додати ПАР Тренд® 90 (0,1% концентрація). В разі використання Кодасайд рекомендується попередньо змішати його з Тітус® Екстра перед тим, як додавати до баку обприскувача з водою. Заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду з засобом захисту рослин. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні. В разі використання багатокомпонентних сумішей рекомендується перед обприскуванням провести тест на сумісність та обробити невелику ділянку поля.

 

Тітус® Екстра – рекомендовані суміші

Гербіцидні суміші - це інструмент вирішення найскладніших проблем забур’яненості в посівах кукурудзи, особливо на полях сильно забур’янених видами пасльону, лободи; багаторічними дводольними видами (види осотів, берізки, молочаю); падалицею соняшнику (технології ExpressSun® та Clearfield®)

 

Переваги використання гербіцидних сумішей очевидні:

- Підвищується гербіцидна активність

- Розширюється спектр контрольованих видів бур’янів

- Можливість контролювати проблемні та резистентні види бур’янів

- Знижується ризик появи резистентних біотипів бур’янів

 

Норми внесення партнерів корегуються під польову ситуацію, як наслідок знижується екологічне навантаження на довкілля та заощаджуюються кошти на гербіцидний захист.

Для покращенення контролю дводольних бур’янів Тітус® Екстра рекомендується використовувати з різними партнерами відповідно до польової ситуації.

 

Загальні застереження

- Використовуйте Тітус® Екстра лише на кукурудзі (на зерно та силос) та у відповідності із зареєстрованими нормами.

- Не застосовуйте Тітус® Екстра у посівах цукрової та розлучної кукурудзи, а також на батьківських лініях

- Не застосовуйте Тітус® Екстра пізніше стадії 7-ми листків кукурудзи.

- Оптимальна температура під час застосування – від +15 до +25°С.

- Не використовуйте гербіциди в періоди похолодань; якщо температура вночі перед внесенням була нижче +6+8°С; в разі значних (> 16°С) денних коливань температури.

- Уникати обробок, якщо в день внесення чи день після обробки очікується температура вище +25°С.

- Не обробляйте, якщо культура сильно ушкоджена шкідниками, хворобами, посухою чи спекою, або перебуває в стані стресу від прохолодних температур, заморозків, чи попереднього внесення пестицидів.

- Не проводьте обробку, якщо культура мокра від дощу чи роси.

- Після використання Тітус® Екстра пересівання культур, що загинули з будь-яких причин, можна проводити лише кукурудзою.

- Уникайте перекриттів та знесення робочого розчину на сусідні культури.

 

Рекомендації стосовно застосування Тітус® Екстра в умовах сухої, жаркої погоди

- Збільшити норму виливу робочого розчину до 300 л/га та ПАР Тренд® 90 до 300 мл/га або використати ПАР Кодасайд - 1,5 л/га.

- Обприскування проводити в вечірні та нічні години

- В робочий розчин додавати аміачну селітру або карбамід (4-5 кг/га фізичної ваги).

- Бажано використовувати інжекторні форсунки.

- Обмежити швидкість руху обприскувача - не більше 8 км/год, контролювати висоту штанги (60-80 см).

- Можливе використання допоміжних речовин, які понижують pH розчину (Спартан®, Контроль ДМП) в концентрації 0,1 %.

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua