НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПO-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Гербіцид >> Лавина


Діюча речовина  

метамітрон 700 г/л

 

Препаративна форма  

концентрат суспензії

 

Хімічний клас  

триазинони

 

Клас небезпеки  

ІІІ

 

Умови зберігання  

Від 0°С до +25°С

 

Термін придатності  

3 роки

 

Упаковка  

полімерні каністри, 10л

 

Селективний гербіцид комбінованої дії для боротьби з однорічними дводольними бур'янами в посівах цукрових, столових і кормових буряків.  

 

 

Рекомендації щодо застосування  

 

Культура

Шкідливі об'єкти

Норми витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки, обмеження

Максимальна кратність обробок

Буряк цукровий, столовий, кормовий

Однорічні дводольні

1,5 – 2,0

Триразове обприскування: перше - у фазу сім’ядольних листків у бур’янів; друге і третє – у міру появи нових сходів бур’янів

3

Буряк цукровий, столовий, кормовий

Однорічні дводольні

5,0

Обприскування грунту до посіву, до сходів або в фазу 1-2 листків у буряків

1

 

Повний опис  

 

Механізм дії

 

Препарат потрапляє в рослину адсорбуючись кореневою системою та листям бур'янів. Діюча речовина препарату - метамітрон відноситься до хімічного класу триазинони, має системні властивості і є інгібітором нециклічного фотофосфорилювання. Препарат, переміщаючись по рослині акропетально, потрапляє в хлоропласти і пригнічує процес фотосинтезу (реакцію Хілла).  

 

Швидкість впливу, період захисної дії

 

Дія препарату на проростки бур'янів починається в момент проростання. Ознаки дії препарату проявляються через 3-7 днів утворенням некрозів, знебарвленням листків. При досходовому внесенні препарат створює захисний «екран», забезпечуючи оптимальні умови для культури на ранніх фазах її розвитку. Гинуть бурь'яни через 2-3 тижні після внесення препарату. Тривалість захисної дії гербіциду Лавина® при триразовому обприскуванні залежить від погодних умов і забур'яненості поля, а також від часу, способу внесення, дозування, типу грунту.  

 

Переваги

 

Широкий діапазон застосування на буряках - може використовуватися як до сходів, так і по сходах культури, що забезпечує її надійний захист  

Не фітотоксичний для буряків  

Діє на бур'яни як через кореневу систему, так і через листя, завдяки чому забезпечується висока біологічна ефективність препарату  

Швидка дія на бур'яни  

Широкий температурний діапазон застосування - від + 5° до +25°С  

Проявляє високу гербіцидну активність при низьких температурах  

 

Сумісність з іншими препаратами

 

Для розширення спектру дії рекомендується використовувати гербіцид Лавина® в суміші з препаратами на основі фенмедифаму і десмедифаму (Кіаніт®), за необхідності можна вносити в суміші з грамініцидами, але в кожному конкретному випадку необхідно провести попередню перевірку на фізико-хімічну сумісність препаратів. Для запобігання токсичної дії на культуру потрібно уникати багатокомпонентних сумішей (більше 2-х препаратів). При приготуванні робочих сумішей з препаратами бетанальної групи в бак, заповнений на 1/3 водою, заливається Лавина®, ретельно перемішується і, лише після повного її розчинення, добавляється в робочий розчин препарат бетанальної групи. До бакових сумішей не рекомендується додавати інсектициди і рідкі добрива.  

 

Рекомендації за оптимальними умовами застосування

 

Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням і повинен бути використаний одразу після приготування. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га. За посушливих умов слід вносити максимальну норму робочого розчину. Гербіцид Лавина® можна вносити до посіву, до сходів і після сходів буряків. Не рекомендується обприскувати посіви буряків, ослаблені заморозками, жарою, шкідниками. Забороняється застосування гербіциду на кислих грунтах при рН<5 . Обприскування препаратом Лавина® грунту до посіву та до сходів культури можна проводити навіть за низьких температур - при температурі повітря від +5°С. При післясходовому застосуванні, для отримання максимального результату, обробку слід проводити в оптимальному температурному режимі (від + 12°С до +25°С ).  

 

.

ТОВ "Експo-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua