НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Гербіциди >> Калібр® 75 в.г.


Еволюційний післясходовий гербіцид для повного контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів, в т.ч. проблемних, у посівах зернових колосових культур

 

- Контроль розширеного спектру однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч. проблемних

- Максимальна технологічна гнучкість

- Висока селективність до культури

- Забезпечує контроль видів лободи та амброзії, падалиці соняшнику та ріпаку, пригнічення метлюга звичайного

- Не має обмежень в сівозміні

 

Діюча речовина: трибенурон-метил – 250 г/кг, тифенсульфурон-метил – 500 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Клас: сульфонілсечовини

Упаковка: пластикова банка 120 г та 500 г

 

Механізм дії

- Калібр® - системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних двосім’ядольних бур’янів, в то му числі стійких до 2,4-Д.

- Калібр® має дві діючі речовини, що швидко (протягом 3-х годин) зупиняють поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується, вони не конкурують із культурою за елементи живлення, воду та світло.

- Видимі симптоми з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 12-21 день.

Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха – уповільнює її.

 

Селективність

Калібр® селективний щодо рослин пшениці та ячменю від стадії 2-3-х листків до появи прапорцевого листка. Це забезпечує максимальне розкриття потенціалу культури, гарантовану прибавку врожаю та можливість застосування гербіциду впродовж тривалішого часу.

 

Рекомендації до застосування

Культура

Норма витрати, г/га

Групи бур’янів

Озима пшениця*, озимий ячмінь*, пшениця яра*, ячмінь ярий*, овес**, жито**

40-45

Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків)

50

Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків) та багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник чіпкий (у фазі до 4-х кілець)

Озима пшениця*

60

Однорічні та багато річні дводольні, підмаренник чіпкий, метлюг звичайний (пригнічення)

* обприскування посівів з початку фази кущіння до прапорцевого листка включно на ранніх фазах росту бур’янів

** овес і жито - обприскування у фазу кущення культури

 

Ефективний проти комплексу однорічних бур’янів

Калібр® забезпечує максимальну ефективність за умов використання на ранніх стадіях розвитку бур’янів (2-6 листків у однорічних видів), що активно вегетують. Підростаючи, деякі з них стають менш чутливими, особливо це стосується підмаренника чіпкого та лободи білої, про те інші, такі як гірчиця польова, мак дикий, зірочник середній та ромашка польова, піддаються контролю краще у більш пізній стадії розвитку. Важливо відслідкувати стадію розвитку бур’янів, щоб визначити найбільш ефективний період для використання препарату.

Калібр® забезпечує найкращий результат контролю зимуючих та весняних сходів підмаренника чіпкого за умов раннього застосування у фазі кущення зернових, коли рослини підмаренника мають 2-3 кільця.

 

Ефективний проти комплексу багаторічних бур’янів

Калібр® контролює ключові багаторічні дводольні бур’яни у посівах зернових колосових, в тому числі осот рожевий, осот жовтий, ла тук (молокан) татарський, кульбабу лікарську, щавель горобиний.

Калібр® слід використовувати у той час, коли всі бур’яни зійшли, активно вегетують та не перебуваютьу стані стресу. Найкращий період контролю осоту рожевого — у фазі розетки — початку формування генеративного пагону, що, як правило, збігається з фазою кущення ярих зернових та початком трубкування озимих.

 

Спектр контрольованих бур’янів

Калібр® контролює надзвичайно широкий спектр двосім’ядольних бур’янів, що належать до різних ботанічних родин, в т.ч стійких до 2,4–Д.

 

Чутливі бур’яни: Амброзія полинолиста (сім’ядолі - 2 листки), Біфора промениста, Петрушка собача, Щириця звичайна, Роман польовий, Приворотень польовий, Лутига розлога, Грицики звичайні, Волошка синя (висота < 5 см), Лобода біла, Осот, види, Морква дика, Кучерявець, види, Дворядник, види, Підмаренник чіпкий, Жабрій, види, Кропива, види, Празелень звичайна, Ромашка, види, Куколиця біла, М’ята польова, Незабудка польова, Мак дикий, Гірчак, види, Жовтець польовий, Редька дика, Щавель, види, Жовтозілля, види, Гірчиця польова, Сухоребрик лікарський, Осот жовтий, Шпергель звичайний, Зірочник середній, Талабан польовий, Горошок, види, Соняшник, падалиця, Ріпак, падалиця, Фіалка польова.

 

Середньочутливі бур’яни: Метлюг звичайний, Череда трироздільна, Королиця, види, Герань, види, Горобейник польовий, Вероніка, види.

 

Малочутливі та стійкі бур’яни: Берізка польова, Паслін чорний, Рутка лікарська.

 

Вказівки щодо сівозміни

Калібр® має швидкий період напіврозкладу діючих речовин. Завдяки цьому відсутні будь-які обмеження щодо сівозміни з висіванням наступних культур: ріпаку озимого, гірчиці, редьки білої та будь-яких інших. Проте якщо посіви, що були оброблені Калібром®, загинули від несприятливих умов, пересівання слід проводити лише ярими зерновими колосовими культурами.

При застосуванні Калібру® відповідно до рекомендацій, ризик виявлення залишків гербіциду в зерні та соломі відсутній.

 

Додаткові рекомендації до застосування Калібру®

Для контролю (пригнічення) метлюга звичайного рекомендується застосовувати Калібр® у нормі 60 г/га + ПАР Тренд® 90 весною на ранніх стадіях розвитку бур’яну (1-3 листки).

Для знищення інших злакових бур’янів Калібр® рекомендується використовувати у сумішах із повною нормою зареєстрованих проти злакових гербіцидів.

Калібр® можливо використовувати в бакових сумішах або послідовно з інсектицидами та фунгіцидами, що зареєстровані для використання на зернових колосових культурах, та добривами. У період стресу культури (посуха, приморозок, тощо) застосування бакових сумішей або послідовне обприскування посівів Калібром® з фосфорорганічними інсектицидами (такими, як паратіон метил, малатіон) можуть призвести до тимчасового пожовтіння культури.

Калібр® високоефективний проти групи зимуючих бур’янів (волошка синя, грицики звичайні, будяк жовтоцвітий, злинка канадська, кучерявець софії, роман польовий та собачий, сокирки польові, талабан польовий, ромашка непахуча) та багаторічних дводольних бур’янів (ла тук (молокан) татарський, осот рожевий польовий, осот жовтий польовий, хрінниця круповидна, щавель, воловик лікарський, кульбаба лікарська). Вказані види становлять головну небезпеку для озимих зернових, основна частина з яких — стійкі до 2,4–Д (види ромашки, підмаренник чіпкий, фіалка, сокирки, волошка).

Саме проти комплексу зимуючих та багаторічних дводольних бур’янів використання Калібру® є найбільш доцільним та безумовно виправданим.

Калібр® містить дві діючі речовини. Завдяки цьому досягається значне підсилення ефективності гербіциду проти групи ярих бур’янів — амброзії полинолистої (за наявності її на момент обприскування), гірчака березковидного, гречки татарської, лободи білої, осоту жовтого, що становлять небезпеку, особливо у зріджених посівах ярих зернових.

 

Падалиця соняшника, ріпаку

Калібр® має високу ефективність проти падалиці соняшника та ріпаку у посівах як ярих, так і озимих зернових колосових.

 

Застосування ПАР Тренд® 90

Під впливом ПАР Тренд® 90 за рахунок зниження поверхневого натягу робочого розчину та зменшення швидкості випаровування підсилюється поглинання гербіциду листками бур’янів, особливо за складних погодних та польових ситуацій (посуха, зрідженість посівів, значна забур’яненість).

Норма використання ПАР Тренд® 90 – 100 мл на 100 л робочого розчину, проте не менше 200 мл/га.

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua