НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Гербіциди >> Гроділ® Максі


Високоефективний гербіцид на основі олійно-дисперсної формуляції та наявності антидоту для захисту зернових колосових культур та кукурудзи проти однорічних і багаторічних широколистих бур’янів.

 

Йодосульфурон, 25 г/л + амідосульфурон, 100 г/л + мефенпір-діетил (антидот), 250 г/л

Препаративна форма: олійна дисперсія

Реєстраційне посвідчення: А № 00968

Упаковка: 1 л

 

Гроділ® Максі є інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою вченими компанії «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки застосуванню ODesi технології. Ця формуляція містить у собі діючі речовини, дисперговані у спеціальному комплексі похідних олії та прилипача. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією та прилипачем.

 

Завдяки цьому олійно-дисперсна формуляція має унікальні властивості, які забезпечують:

• найкраще утримання крапель робочого розчину на листовій поверхні бур’янів;

• добре змочування та рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні листків;

• присутність протягом тривалого часу рідкої плівки олії та прилипача, що забезпечує повне проникнення діючих речовин у листки без їх кристалізації.

 

Це призводить до високої і стабільної ефективності Гроділу® Максі за екстремальних погодних умов та прискореної гербіцидної дії.

 

Механізм дії

Гроділ® Максі швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур’янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з нисхідним і висхідним рухом поживних речовин.

Завдяки флоемно-ксилемній дії, препарат проникає в усі частини бур’янів і накопичується в точках росту, в тому числі у «сплячих» бруньках.

 

Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки Гроділом® Максі. У перші 5–7 днів на уражених бур’янах утворюються хлорозні плями і відмирають точки росту, а загибель відбувається впродовж 3-4 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.

 

Спектр дії

Норма витрати: 0,09–0,11 л/га

Ефективність з нормою 0,1 л/га

* За умови обробітку рослин осоту висотою 10–15 см за оптимальних погодних умов.

** Достатня дія забезпечується лише при ранньому застосуванні (4–6 листків у бур’янів).

 

Іноді, особливо при пізньому застосуванні (пізніше стадії кінця кущення культури), або при екстремальних погодних умовах, бур’яни тільки дуже пригнічуються, вони не розвиваються і не створюють конкуренції культурі.

 

Застосування

Пшениця озима та яра, ячмінь озимий та ярий (в т. ч. авіаційна обробка)

 

Кукурудза

Весняне обприскування, починаючи з фази 2-х листків у культури і до появи прапорцевого листка. Оптимальний період застосування, який дозволяє зберегти найбільший потенційний урожай та забезпечує найкращу гербіцидну дію, — до фази другого вузла.

 

На кукурудзі Гроділ® Максі безпечний для культури, починаючи з фази 2-х листків до появи 10-го листка.

 

Однак оптимальна гербіцидна дія забезпечується при застосуванні до 5-го листка. Найкращий ефект проти бур’янів досягається на стадії: однорічні: 2–6 листків, багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник до фази 6-ти кілець. Норма витрати Гроділ® Максі на кукурудзі: 0,1–0,11 л/га.

 

Техніка застосування

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150–300 л/га для внесення польовими агрегатами в залежності від його типу: наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5–3 кг/см2, швидкість руху агрератів 6–7 км/год. При ультрамалооб’ємному та авіаційному обприскуванні норма застосування — 50 л/га.

 

Варіант осіннього застосування

Гроділ® Максі має подвійну дію на бур’яни — через листя та через ґрунт. При застосуванні Гроділу® Максі восени препарат діє проти вегетуючих бур’янів, а також потрапляє на поверхню ґрунту. Він розкладається у ґрунті мікробіологічним шляхом, тобто мікроорганізмами. За умов низьких температур, які настають у цей період, активність мікроорганізмів різко знижується і наступає «період спокою», коли Гроділ® Максі, не розкладаючись, зберігається впродовж зими у верхніх шарах ґрунту.

 

Навесні, коли температура підвищується, він починає проявляти свою дію на проростаючі бур’яни. Таким чином з самого початку весняного відростання озимих зернових бур’яни знищуються за допомогою дії Гроділу® Максі і не конкурують з культурними рослинами.

 

Рекомендації для осіннього застосування

Осіннє застосування гербіциду Гроділ® Максі доцільне у разі наявності вже восени на полях озимини значної кількості падалиці ріпаку, багаторічних та злісних малорічних бур’янів. Норма Гроділу® Максі для осіннього застосування — не менше 0,1 л/га.

 

Час осінньої обробки Гроділом® Максі: за 1–2 тижні до припинення вегетації культури.

 

На полях, де присутні у значній кількості багаторічні бур’яни (осоти), при необхідності можливе застосування проти них навесні гербіциду Гроділ® Максі або препаратів групи 2,4-Д.

 

Осіннє застосування дає змогу припиняти конкуренцію бур’янів за поживні речовини та вологу з початку вегетації культури восени та початку відновлення весняної вегетації.

 

Селективність

Гроділ® Максі застосовується на зернових колосових культурах — пшениці, ячмені, житі, тритікале та кукурудзі. Завдяки наявності у складі Гроділу® Максі антидоту, який прискорює розклад діючих речовину культурних рослинах, але не в бур’янах, препарат забезпечує прискорену, ефективну і надійну гербіцидну дію в сполученні з високою безпекою для культури, навіть за несприятливих погодних умов (низькі або мінливі температури) та при пізньому застосуванні.

 

Переваги

• Висока та стабільна ефективність за будь-яких погодних умов завдяки інноваційній олійно-дисперсній формуляції.

• Найширший спектр гербіцидної дії проти усіх широколистих бур’янів.

• Можливість застосування за умов низьких температур (від +5 °C).

• Прискорена дія на бур’яни.

• Найдовший період застосування.

• Надзвичайна селективність та безпечність для культури завдяки наявності антидоту.

• Наявність прилипача у препараті.

• Подвійний ефект на бур’яни: через листя та через ґрунт.

• Запобігає появі нової хвилі бур’янів.

• Надзвичайна легкість у застосуванні.

• Застосовується також восени.

• Висока безпечність для користувача та навколишнього середовища.

 

Застереження:

Перед застосуванням уважно читати етикетку!

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua