НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Інсектициди >> Ексірель


Нове концептуальне рішення

Ексірель® – новий інсектицид, що забезпечує відмінний захист овочевих культур, особливо на ранніх етапах з’явлення шкідників, що пошкоджують рослини на ранніх фазах їх розвитку, та дає овочевим виробникам перевагу у збільшенні врожаю, покращення його товарності та можливості більш раннього дозрівання культури.

Діюча речовина: циантраніліпрол

Хімічна група: антраніламіди

Формуляція: 100 г/л, суспензійна емульсія (SE)

Норма використання: 0,5-1,0 л/га

 

Спектр дії

Діюча речовина інсектициду Ексірель® є другим представником з групи антраніламіди (після хлорантраніліпролу, що міститься в інсектициді Кораген®), та першою діючою речовиною з широким спектром дії . Ексірель® контролює основних сисних та листогризучих шкідників, включаючи таких фітофагів, як гусениці лускокрилих, трипси, листкові мінери, листогризучі жуки, деякі види попелиць та білокрилки.

Стабільне та зручне використання

Рекомендації щодо застосування

Для досягнення максимального результату необхідно провести дві послідовні обробки з інтервалом 10-12 днів. Найкраще застосовувати Ексірель® на ранніх фазах розвитку культури, коли шкідники ще не є чисельними. Таким чином, препарат буде захищати ніжні молоді рослини, що дозволить культурі набрати сильний старт.

Енергійний ріст рослин є основою для збільшення урожаю та покращення його якості. В деяких випадках урожай може бути зібраний дещо раніше, що особливо актуально для ранніх гібридів.

Культура

Капуста

Томати

Цибуля

Шкідник

Білани, капустяна совка, капустяна міль, попелиці, трипси, хрестоцвітні блішки

Комплекс совок, попелиці, трипси, цикадки

Трипси, цибулева муха

Норма витрати, л/га

0,75 – 1,0

0,5 -1,0

0,75 – 1,0

Норма робочого розчину, л/га

200-400

200-400

200-400

Кратність обробок

2

2

2

Для покращення ефективності, особливо проти сисних шкідників до інсектициду Ексірель® рекомендується додавати багатофункціональний ад’ювант на основі рослинної oлії Кодасайд 950 м.е. у нормі 2,5 л/га.

Зменшення біотичного стресу на ранніх фазах розвитку культури

Швидкий захист з Ексірель®

Ексірель® викликає швидку зупинку харчування, напряму зменшуючи пошкодження культури шкідником навіть тоді, коли комаха може бути ще жива. Багаторічні дослідження та практика показали, що застосування Ексірель® проти шкідників на ранніх фазах розвитку культури значно покращує укорінення рослин, формує однорідність посівів та підсилює силу росту культури (створює так званий «вігор» ефект)

Зменшення поширення хвороб

Якщо Ексірель® застосовується на ранніх фазах розвитку культури та ранніх етапах появи шкідників, молоді рослини миттєво стають захищеними. Наприклад, такі хвороби, як вірус жовтої кучерявості листя томату та вірус мозаїки огірків, що переносяться за допомогою сисних шкідників, можуть бути попередженими. Зменшуючи біотичний стрес, Ексірель® допомагає рослинам краще розвиватись та створює умови для отримання більшого врожаю кращої якості.

Стабільний результат по всьому світу

Толерантність до навколишнього середовища

Ексірель® є надзвичайно толерантним по відношенню до навколишнього середовища та має низьку токсичність для ссавців. Дослідження показали також, що Ексірель® проявляє мінімальну токсичність до птахів, риб та корисної ентомофауни. Ексірель® ідеально вписується в програми інтегрованого захисту, дозволяючи максимально використовувати діяльність корисної ентомофауни не порушуючи існуючі агробіоценози. Однак, препарат може мати негативний вплив на бджіл, тому потрібно уникати прямого контакту бджіл із препаратом.

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua