НАСІННЄВА КОМПАНІЯ

ЕКСПО-ЛЮКС

.

      Головна

      Насіння

      Засоби захисту рослин

      Добрива

      Контакти

 

 

 

.

>

Насіння

  

>> Соняшник

  

>> Кукурудза

  

>> Льон

  

>> Гірчиця

  

>> Сорго

  

>> Ріпак

  

>> Соя

  

>> Горох

  

>> Гречиха

  

>> Нут
  >> Пшениця
  >> Ячмінь

>

Засоби захисту рослин

  

>> Гербіциди

  

>> Інсектициди

  

>> Фунгіциди

  

>> Протруйники

  

>> Регулятори росту

  

>> Поверхнево активні речовини
  >> Листова підкормка

>

Добрива

>

Інокулянти

>

Прайс-листи

 

  Гербіциди >> Бетанал® максПро®


Надійний гербіцид з розширеним спектром і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур’янів у посівах цукрових та кормових буряків.

 

Фенмедіфам, 60 г/л + десмедіфам, 47 г/л + етофумезат, 75 г/л + ленацил (активатор) 27 г/л

Препаративна форма: олійна дисперсія

Упаковка: 5 л

 

Бетанал® максПро® є унікальною, інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою компанією «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки удосконаленню ODesi технології — Подвійної активації (Advanced Activation). Ця нова комбінація має часткову ґрунтову дію, містить у собі діючі речовини, які дисперговані у спеціальному носії похідних олії, прилипача та активатора. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка активована дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією.

 

Механізм дії

Бетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур’янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з низхідним і висхідним рухом поживних речовин. Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур’янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік

знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1–2 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.

 

Селективність

Бетанал® максПро® поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формуляції, завдяки чому розширюється спектр контролю бур’янів, та неперевершену селективність, яка ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається у тканинах рослин в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів в клітинах бур’янів, що веде до неминучої загибелі останніх.

 

 

Застосування

Унікальністю Бетанал® максПро® є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур’янів, умов росту рослин і способу обробітку, норма внесення може змінюватися від 1,25 л/га до 1,5 л/га за обробіток.

Загальна максимальна норма впродовж сезону становить 4,0–4,5 л/га, в залежності від погодних умов, чисельності і спектру та стадії розвитку бур’янів.

Найефективнішою схемою захисту посівів цукрових буряків від бур’янів є триразове внесення в кількості 1,5 л/га за обробіток. При цьому стадія розвитку цукрових буряків не має значення.

 

 

Особливості застосування

Обов’язково перший обробіток слід проводити у фазі сім’ядолей бур’янів. Другий/третій обробіток слід проводити, коли наступні сходи бур’янів будуть у фазі сім’ядолей. Запізнення зі строками обробітку вимагатимуть повної норми витрати препарату — 1,5 л/га.

Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробітку за сезон.

Унікальна гнучкість в строках застосування — навіть при пізньому застосуванні, при зміні дози в бік зростання досягається висока ефективність.

 

Сумісність

Для адаптації способів обробітку посівів до конкретних місцевих умов або при поєднанні обробітку гербіцидами з іншими заходами по захисту посівів цукрових буряків гербіцид Бетанал® максПро® можна змішувати з іншими засобами захисту рослин. Додавати прилипач не потрібно, бо продукт побудований на олійній основі, що забезпечує оптимальне покриття листової поверхні.

У випадку необхідності адаптації пристосування Бетанал® максПро® до конкретних місцевих умов в бакових сумішах з іншими гербіцидами, можливе 15–20% зменшення дози бакового партнера без впливу на кінцеву ефективність бакової суміші.

 

Переваги

• Висока мобільність та активність в листках (блискавична пригнічуюча дія на бур’яни).

• Розширений спектр контролю широколистих бур’янів, близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода (види), осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті та деякі злакові). Посилена дія на гірчаки (види).

• Стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність при зниженні температури.

• Посилена ґрунтова дія.

• Оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадання в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних задач боротьби проти бур’янів на конкретному полі.

• Висока гнучкість в застосуванні, виборі часу, кількості обробок, що дозволяє легко пристосувати препарат до місцевих умов.

.

ТОВ "Експо-Люкс"

тел/факс: +380-512-76-68-68

e-mail: expoluxe111@gmail.com

Всі права захищено © 2017 www.expertiza-lux.com.ua